מערכת moodle של WP MOODLE

הרשת החברתית הביאה אתה שיניים רבים בהרגלי הצריכה שלנו. מדובר בתחומים רבים אשר השתנו וכעת אנו מתייחסים לרשת ככלי להשגת מטרות שונות מהלך היום יום, לרכישת מוצרים ולהשגת מידע אשר נחוץ לנו. מערכת Moodle היא למעשה סוג של סביבה מקוונת שמאפשרת ניהול של הוראה ולמידה. היות שהכלים של המערכת מבוססים על למידה תוך עשיה הם גם מאפשרים הקמה של פעילויות שתפקידן לטפח למידה של המשתמשים במערכת. Wp Moodle מחזיקים בכל הידע הנדרש על מנת לסייע לכם להקים מערכת כזו ולהתחיל להשתמש בה.

מערכת moodle – יתרונות

למעבר בשימוש במערכת ישנם יתרונות רבים אשר מאפשרים העברה מהירה ומהימנה של מידע בין סטודנטים, מרצים ומורים. המערכת מציידת אותנו בכלים משוכללים שדרכם ניתן להעביר את החומר הלימודי בצורה נוחה ומובנת וכדאי ללמוד לעבוד אתה. המערכת מאפשרת בין השאר:

  • ארגון של משאבי הלמידה השונים על פי סדר עדיפויות נכון ובניה של קורסים שונים.
  • על ידי שימוש במערכת ניתן לארגן וליצור סוגים שונים של פעילויות למטרות שונות.
  • קיימת גם אפשרות למעקב אחרי כל התוצרים של הלימודים אשר כוללים הפקה של דו"ח קבלה ומתן של ציונים על מבחנים ועוד.
  • את התקשורת ניתן לבצע בדרכים שונות ובאמצעות כלי תקשורת שונים. לדוגמא אפשר להקים פורום לתלמידים, אפשר להתנהל דרך צ'אטים וכמובן שיש גם אפשרות ללוח מודעות שידווח על מידע חשוב.
  • קיים גם שימוש ביישומים שונים של ווב.

למי מיועדת מערכת moodle

המערכת מיועדת למעשה לכולם היא נגישה, נוחה ולא מוגבלת. מורים ומרצים אשר רוצים לנצל את הרשתות החברתיות ואת האינטרנט בכלל בתור מרחב ללמידה, אנשים שמעוניינים להתנסות ולהתקדם דרך מערכות של ניהול חדשות וניהול של תוכן ומדיה, מי שמעונין להעביר תכנים פדגוגיים על ידי שימוש במערכת מתקדמת ומקוונת, וכמובן למפתחים שרוצים לבדוק יישומים חדישים ולפתח תכנות  לימוד שונות.

כל אוניברסיטה שמכבדת את עצמה ואת הסטודנטים שלה תקים בוודאי אתר Moodle שירכז בתוכו את כל המידע הנחוץ ללומדים וגם למורים ולמרצים. רבים מן המשתמשים במערכת כבר הבינו ביתרונות הרבים שלה והם עושים בה שימוש באופן יום יומי. כל מרצה יכול כעת לנהל את רשימת הקורסים שלו ולדעת כל מה שקורה בהם בזמן אמת. הכלים הם רבים ומגוונים וכך ניתן לבחור בדרך הטובה ביותר בשביל להעביר את החומר בצורה המיטבית.

מה אפשר לעשות עם המערכת?

מרצה יכול להקליט את עצמו במהלך הרצאה ולהעלות את התוצאה למערכת, אפשר לשתף את התלמידים במקורות מידע נוספים שלא הועלו בשעת ההרצאה המקורית, ניתן גם לשלב קורסים של מרצים מכל רחבי העולם וכך לקבל נקודת מבט חדשה על הנושא. כאמור השימוש במערכת הוא לא מסובך אך כדאי מאוד לשבת וללמוד את הדברים העיקריים. מדובר על כך שבקרוב כל אוניברסיטה תעשה שימוש בכלי זה והוא יהפוך לנפוץ ביותר.

פוסטים אחרונים

מערכת lms לניהול למידה

מערכת lms 

מערכת lms משמשת לניהול של תכני למידה והיא גם אחד הכלים המרכזיים שעושים בהם שימוש

קרא עוד »

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin