מערכת מודל לניהול למידה

כל סטודנט כבר מכיר כיום את מערכת מודל אשר מאפשרת לו ולחבריו למצוא את כל המידע אשר הם זקוקים לו שקשור למוסד הלימודים האקדמיים שבו הם לומדים. את המידע הם יכולים לגלות על ידי כניסה מאובטחת למערכת שמנהלת את כל הקורסים, השיעורים, המרצים והציונים של כל התלמידים. אין כל צורך בחיפושים של מספרי טלפון של מרצה זה או אחר, והכל מתנהל בצורה חלקה. Wp Moodle הינה חברת אשר מחזיקה בידע הדרוש על מנת להטמיע מערכת מודל. מומלץ לפנות ולקבל מידע חשוב בנושא זה.

מערכת מודל לניהול למידה – הולכת עם הקדמה

כל הנושא של מערות ניהול למידה הוא לא ממש חדש אך במקומות רבים מגלים אותו רק כעת ועוברים לעשות בו שימוש. המערכת המשוכללת מצליחה לארגן מחדש את כל תחום הלימודים ולהביא את התלמידים והמרצים למוכנות גבוהה יותר לקראת כל מבחן או מטלה שהם צריכים לבצע. דרך המערכת ניתן להבין גם מה מצב הקורסים השונים וניתן גם לקבל מידע לגבי חומרי הלימוד שנלמדים בקורס זה או אחר.

נפלאותיה של המערכת

כל סטודנט אשר מתחיל ללמוד במוסד האקדמי יוכל להשתמש במערכת ולנהל את מערכת השעות שלו, את הקורסים ועוד דברים חשובים. אמנם לא כל מוסד אקדמאי מצויד במערכת כזו אך כל מוסד בגודל בינוני ומעלה לא יוכל להסתדר בלעדיה. כמות התקלות שעשויות להתרחש ללא ניהול של הלמידה היא קריטית ועלולה להביא לבזבוז משאבים רבים. להלן רשימה של היתרונות העיקריים של מערכת מודל:

  • בעזרת המערכת ניתן ללמוד בכל מקום ובכל שעה שרק נרצה. הלמידה היא מקוונת ותלויה בחיבור לרשת האינטרנט.
  • אם ישנה עבודה שצריך להגיש אותה אפשר לעשות זאת באופן מקוון. בנוסף אפשר לעקוב באופן מסודר אחרי תהליכים אישיים ומשותפים של למידה במגוון הקורסים.
  • המערכת מציע מאגר גדול מאוד לש ידע רחב ומגוון וניתן לעשות בו שימוש לכל הקורסים שנלמדים.
  • ישנן אפשרויות תקשורת והתבטאות אישית של השותפים למערכת, מעורבות בין משתתפי הקורס והמרצים בכלים רבים.
  • אם יש תוכן שהוא דיגיטלי אש גם אותו אפשר לשלב ברשת בתהליכים של למידה, הערכה והוראה.
  • ניהול ותיעוד של תהליך הלמידה והתובנות השונות שהגיעו אליהן.
  • כמובן שיש לשמור על כל כללי האתיקה.

מערכת מודל – המערכת המושלמת למורה ולתלמיד

מדובר בעל מערכת שמנהלת את תהליך התמידה ונותנת למורה אפשרות לדאוג לניהול של התלמידים והתכנים וכל זה במקום אחד. המערכות השונות עוברות התאמות ומתאימות את עצמן למגוון של עזרים שונים וכלים שבעזרתם אפשר להקים תהליכי למידה משמעותיים ועשירים. גם נושא אבטחת המידע נבחן בקפידה ואין כל חשש לדליפה של חומרים או כניסה של גורמים בלתי מורשים למערכת. משרד החינוך פועל רבות על מנת לקדם את תהליכים של פיתוח מקצועי במקומות שהם עתירי טכנולוגיה. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

פוסטים אחרונים

מערכת lms לניהול למידה

מערכת lms 

מערכת lms משמשת לניהול של תכני למידה והיא גם אחד הכלים המרכזיים שעושים בהם שימוש

קרא עוד »

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin