מערכת לניהול למידה

מערכת לניהול למידה היחידה שמותאמת לאתרי וורדפרס

כל אדם ברחבי העולם זכאי לרכוש השכלה במהלך חייו. בתי הספר, המכללות והאוניברסיטאות נגישות למיליוני בני אדם ומאפשרת להירשם אליהן, אך עדיין קיים פער גדול בין הרצוי למצוי. רבים לא מצליחים להשיג השכלה בסיסית בעיקר בקרב העולם השלישי. מערכת לניהול למידה היא אחד הפתרונות אשר עשוי להביא את הידע גם לאנשים אשר אין ביכולתם לרכוש השכלה באופן פורמלי. Wp Moodle  הינה חברת תוכנה אשר יש לה את הידע והמיומנות על מנת לסייע לכם להטמיע ולהכיר את המערכות הנ"ל.

מערכת לניהול למידה – למה זה טוב?

ניהול למידה איכותי יכול להתבצע רק כאשר יש בידינו את כל החומר הלימודי, כל רשימת הקורסים המעודכנת ואת כל זה יש לסנכרן. מערכות אוטומטיות תמיד יעשו את העבודה טוב יותר ויספקו מענה ענייני ורלוונטי. ככל שמוסד כל שהוא יותר מורכב ומשרת יותר תלמידים כך גדל הערך של מערכת ניהול שתארגן את הכול כמו שצריך. ישנם יתרונות רבים לקיומה של מערכת לניהול למידה:

  • המערכת תביא לידיעת הלומדים את כל החומר הדרוש בצורת ההגשה הנוחה ביותר. הרצאות וחומרי לימוד שונים יגיעו במהירות בדיוק למי שזקוק להם וכל תהליך הלמידה יזרום יותר בקלות.
  • ציונים ועבודות יופיעו באופן אישי וכל תלמיד יוכל לראות מה מצבו.
  • ניתן להיכנס למערכת מכל מקום בעולם שקיים בו מחשב אשר מחובר לרשת האינטרנט.
  • המערכת לומדת את עצמה כל הזמן ולכן היא משתפרת ללא הפסקה.
  • המערכת מציעה כלים שונים אשר מאפשרים למרצים להעביר את החומר בדרכים שונות. הכלים הם פשוטים להבנה ומומלצים לשימוש.

מה ההבדלים בין מערכת לניהול למידה השונות?

יש לציין שלא כל תוכנה מתאימה לכל ארגון ויש צורך להתאים את הארגון למערכת המתאימה לו. ההתאמה עדיף שתעשה על ידי אנשי מקצוע אשר מבינים בתחום. מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומיומנת שתסייע לכם להטמיע את מערכת הלמידה כך שהיא תתפקד באופן מושלם. יש לזכור שתמיד ניתן להוסיף למערכת תכנים נוספים והיא כבר תארגן אותן באופן הראוי. אחרי הכול מדובר במערכת שמנהלת מידע ולא באחת שיוצרת אותו.

למידה מרחוק היא אפקטיבית בעיקר בשל מרכיב התמיכה שמסייע לתלמידים מאוד ועוזר להם להבין את החומר שמשודר אליהם. ישנה חשיבות משמעותית להנחיה טובה וצורת הארגון פחות תורמת את החלק שלה לעניין. ככל שמדובר בלמידה עצמאית אז קל מאוד ללומד להתקדם בחומר בעצמו. אם מדובר על תיווך של מורים אז דרושה יותר השקעת זמן של התלמיד. אמנם החומר מגיע במהירות אך הוא לא בהכרח מרגש יותר מלימוד רגיל בכיתה פרונטלית.

מבנה הקורס ורמת האינטראקציה הם שמביאים למוטיבציה של התלמיד ללמוד או לנטוש את הקורס. מנחי הקורס צריכים לעבור הנחיה שתסייע להם להבין כיצד להתנהל במערכת ולהתאים את התכנים שלהם אליה. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

פוסטים אחרונים

מערכת lms לניהול למידה

מערכת lms 

מערכת lms משמשת לניהול של תכני למידה והיא גם אחד הכלים המרכזיים שעושים בהם שימוש

קרא עוד »

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin