הטמעת מערכת lms

הטמעת מערכת lms

למידה אמורה להיות פעולה כיפית, נוחה יעילה. ככל שישנן אפשרויות למידה מגוונות כך היא תהיה פואיה יותר ותגביר את הסיכויים להבנת החומר הנלמד ונצלחה במבחנים והעבודות השונות. הטמעת מערכת lms מדברת על מערכת מקוונת שתביא את המידע, הקורסים השונים והמרצים היישר אל הסטודנטים. כל סטודנט אשר נכנס למערכת מקבל מיד גישה לחומרים המעודכנים ביותר ויכול להקשיב להרצאות, להשלים שיעורים ולהרגיש בטוח יותר בשליטה בחומר. Wp Moodle  יספקו לכם את כל המידע הדרוש.

הטמעת מערכת lms – למי זה מתאים?

את מהערכת החלו להטמיע בשנים האחרונות באוניברסיטאות ומכללות רבות ברחבי העולם. המערכת אשר מבוססת על וורדפרס היא נוחה מאוד לשימוש וזאת מפני שוורדפרס בעצמה היא יעילה מאוד ונטולת תקלות משמעותיות. ישנם גם יתרונות פדגוגיים להלן כמה מהם:

  • היא מפתחת למידה פעילה של הסטודנט או התלמיד.
  • הלמידה הינה אינטראקטיבית ומשולבת במשוב.
  • הלמידה עושה שימוש במספר חושים שכן ישנו שימוש רב במולטימדיה.
  • המערכת תורמת מאוד לארגון של הקורסים והשיעורים. כך ניתן לחסוך זמן רב בחיפושים שונים.
  • הלומד העצמאי עולה פחות למערכת וחוסך משאבים רבים.
  • בהמשך המערך מפתחת קהילה שלמה של לומדים שמשתפת תכנים וידע ומסייעת אחד לשני.

היתרונות לסטודנט הם רבים ומאפשרים בין השאר נגישות לקורס שהוא לומד בכל מקום בעולם שבו נמצא מחשה אשר מחובר לרשת, קבלת בחינות וגם הפתרונות שלהם, תקשורת אישית וישירה עם הסגל של ההוראה שיכול סייע במקרים רבים וגם הגשת עבודות בית ותרגול אישי. ניתן גם לקבל דרך המערכת טקסטים חשובים, הודעות, שקפים ועוד דברים.

מה מרוויחים המרצים?

גם לאנשי הסגל והמרצים ישנם יתרונות רבים והם יכולים לעקוב אחרי ההתקדמות של הסטודנטים, לבצע סטטיסטיקות ובדיקות אוטומטיות של התרגילים, לעדכן חומרי למידה בצורה שוטפת ללא בעיה, להפנות את הסטודנטים למקורות מידע שונים ברשת האינטרנט וגם לפרסם עדכונים על ידי שימוש בלוח המודעות שחשוף לכולם.

מה כוללת המערכת

המערכת ידועה במדינות רבות ברחבי העולם והיא נתמכת ב-50 שפות שונות – ביניהן ערבית, רוסית, אנגלית ועברית כמובן. היא משמשת מוסדות אקדמיים רבים בעשרות מדינות והפכה לגורם יעיל מאוד בקרב הסטודנטים. כל מוסד לימודים אשר מטמיע את המערכת יוצר לעצמו מוסד מקביל שמתנהל ברשת ומאפשר השלמה של כל מה שלא ניתן היה להשיג עד עתה.

למעשה כל מידע שרוצים לדעת  מושג בקלות רבה והלמידה היא יעילה יותר ומתנהלת ללא עיכובים מיותרים. ניתן לעצב ולארגן קורסים שונים ולשווק אותם לתלמידים בצורה נוחה ומעניינת אשר משלבת שימוש במדיות שונות, מידע שמגיע ממקומות שונים ומרצים איכותיים שיכולים לספק תשובות בזמן אמת. אין גם צורך להמתין זמן רב לקבלת ציון זה או אחר שכן על ידי השימוש במערכת ניתן לקבל את המידע האישי במהירות מבלי להמתין זמן רב. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא הטמעת המערכת.

פוסטים אחרונים

מערכת lms לניהול למידה

מערכת lms 

מערכת lms משמשת לניהול של תכני למידה והיא גם אחד הכלים המרכזיים שעושים בהם שימוש

קרא עוד »

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin